БрошуриПрезентація компанії

У кожному продукті та дизайні SAIB є жінки та чоловіки, наш найважливіший ресурс. Для нас це не просто слова, а повсякденне життя та робота. 

REWOOD

Ми Saib і Rewood - це компанія і проект, що базується в Італії. Генератор цінностей для фізичних осіб, суспільства та навколишнього середовища. 

Створений бути легким

Часто речі на вигляд найпростіші - найскладніші. Створені якості які слід культивувати найбільше. Легкість це також подарунок, який вимагає кропіткої праці та вміння позбутись зайвого для досягнення необхідного. 

SilverBoard

Понад 10 років SAIB, завдяки співпраці з Coveright виробляє SilverBoard, першу панель MFC зі 100% антибактеріальною поверхнею. Жваве життя, багатолюдні місця, нові ризики для здоров’я спонукають нас створити новий MFC SilverBoard, корисна в багатьох застосуваннях дизайну інтер’єру та меблів. 

Необроблений ДСП

Завдяки оновленому процесу очищення деревини вдосконалюється і завдяки цим операціям такі матеріали, як скло, папір, алюміній, залізо, пластик та заповнювачі збираються та відправляються у відповідний процес переробки. 

Diplos дизайн

Колекції Diplos, покращують сучасні фарби та відтінки у безлічі сучасних обробок. Сила асортименту полягає у об’єднанні двох компаній, які роблять однаково якісно. Diplos поєднує в собі ламінат високого тиску (HPL), вироблений ламінованими плитами (MFC) і крайки в ABS. Повний асортимент обов’язково зробить проект унікальним, яким би великим чи малим він був, з безліччю безпомилкових деталей.

Istanti дизайн

Колекція Istanti є результатом безперервного дослідження дизайну SAIB. Спостереження за тенденціями, обмін з дизайнерами, виробниками меблів та постачальниками змушує нас створювати нові естетичні, кольорові та відчутні рішення. Колекція Istanti інтерпретує останні тенденції сучасного дизайну, пропонуючи дизайнерам та виробникам меблів оздоблення та декори з сильним матеріальним ефектом та абсолютно свіжу суть.Відео тур по компанії Saib